O mně

Jsem Libor Hansel, mám ženu, dva syny a smysl pro humor. Celý život žiji na Vysočině, ve Žďáře nad Sázavou.

Důležitější pro vás ale asi bude, že mým oborem jsou celý (pracovní) život finanční a následně i realitní služby. A všechny své zkušenosti využívám k tomu, abych vám pomohl splnit Vaše přání.

O mně

Jsem Libor Hansel, mám ženu, malého syna a smysl pro humor. Celý život žiji na Vysočině, ve Žďáře nad Sázavou.

Důležitější pro vás ale asi bude, že mým oborem jsou celý (pracovní) život finanční a následně i realitní služby. A všechny své zkušenosti využívám k tomu, abych vám pomohl splnit Vaše přání.

Víte, co mě na mé práci nejvíc baví?

To, že dokážu lidem měnit život k lepšímu. Někdy hned, jindy jsou výrazné výsledky vidět až v průběhu let.

Nejsem tabulkový typ, co za vším vidí jen čísla, mám rád lidi a jejich příběhy. Když se povede najít to správné řešení tam, kde by to nikdo nečekal, vím, že takhle to má být. Pro svoje klienty i kolegy dělám víc, než je standard, věřím, že dělat práci co nejlíp se vždycky vyplatí. Tohle je v kostce moje cesta. To je to, díky čemu moje podnikání každý rok stabilně roste.

Co o naší spolupráci říká ...

Dostal jsem na Libora Hansela doporučení od kolegy. Dříve jsme se snažili vyřešit refinancování hypotéky a její navýšení na rekonstrukci střechy s jinými poradci, kteří nám ale naprosto nevyšli vstříc. Až Libor Hansel věděl, co dělat a vše pro nás bez problémů vyřídil. S manželkou jsme rádi, že vše dobře dopadlo a moc děkujeme. Můžeme všem doporučit.

Vzdělání a zkušenosti

  • 21 let zkušeností v oblasti financí.
  • Absolvent oboru pozemní stavitelství – tato specializace je mi velmi prospěšná. Využívám ji, když řeším realitní obchody s jednotlivými klienty i velkými developery. Nebo třeba když s klienty řeším nejvýhodnější varianty financování výstavby či rekonstrukce a pomáhám s čerpáním jejich hypoték.
  • Pocházím z Vysočiny, konkrétně ze Žďáru nad Sázavou, mým hlavním pracovním působištěm je Vysočina, Praha a Brno.

Kariéra

Chcete se mnou spolupracovat? Baví vás práce s lidmi?
Jste aktivní, pozitivní, cílevědomý člověk? Zajímá vás budování majetku a pasivních příjmů?
Láká vás svět financí a realit?

Pokud hledáte práci (zaměstnání), pošlete prosím svoje CV a domluvte si termín pohovoru v mém backoffice týmu.

Pokud hledáte tu správnou příležitost jak změnit svůj život, naučit se, jak stabilně růst a využít moji plnou podporu při budování své kariéry, domluvte si se mnou osobní pohovor. Tam zjistíme, zda si sedneme lidsky a zda máme podobné představy o budoucnosti. A pokud ano, rád Vás naučím to, co umím a budu Vaším průvodcem na cestě ke stabilnímu růstu. Pošlete mi svoje CV a napište proč byste zrovna Vy měli být součástí mého týmu.

libor.hansel@bcas.cz
+420 739 209 686

Finanční plánování

Chcete dojít až k finanční nezávislosti? Budování majetku a pasivních příjmů je náš společný cíl. Váš i můj. Pojďme společně hledat ty správné cesty.

Realitní služby

Rychle a bezpečně prodám Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Zázemí Broker Consulting a.s. znamená 100 milionů korun základního jmění. Pojištění profesní odpovědnosti je samozřejmostí.